O Firmie

Zdobywane od roku 1999 doświadczenie w prowadzeniu księgowości dużych i małych firm zaowocowało powstaniem we wrześniu 2008 roku naszego biura.

Multi-Biuro działa na podstawie Świadectwa Kwalifikacyjnego nr 26911/01 wydanego dnia 30/11/2001 i uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Oferta nasza skierowana jest głównie – ze względu na siedzibę biura i możliwość szybkiego reagowania na potrzeby Klienta - do małych i dużych Firm działających na terenie warszawskiej dzielnicy Białołęka i Targówek.

Jeśli prowadzą Państwo działalność i rozliczają się w formie ryczałtu, uproszczonej księgowości (książka przychodów i rozchodów) lub posiadają firmę prowadzącą księgi handlowe, u nas można znaleźć fachową pomoc oraz opiekę księgową i kadrową.

Powierzając nam załatwienie większości formalności związanych z założeniem i prowadzeniem finansów swojej firmy, zapewnicie sobie Państwo redukcję kosztów, a zaoszczędzony czas przeznaczycie na działalność operacyjną.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ dbamy o sprawy naszych klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie nie zapominając o profesjonalizmie i rzetelności. Gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo, ponieważ bierzemy odpowiedzialność za prowadzenie księgowości. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółową ofertą prosimy o przejście do zakładki „Oferta”.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.